fbpx

Ribarske večeri u Apatinu - "Zlatni kotlić" čeka najbolje

Ribarske večeri u Apatinu - "Zlatni kotlić" čeka najbolje

"Ribarske večeri" su mainfestacija koja se svakog leta odvija u Apatinu. U sklopu manifestacije, u gradu se odvijaju brojna sportska takmičenja, kulturna dešavanja, a prate ih svakodnevni nastupi poznatih estradnih umetnika iz zemlje i inostranstva.

Mainfestacija koja se svakog leta odvija u Apatinu. U sklopu manifestacije, u gradu se odvijaju brojna sportska takmičenja, kulturna dešavanja, a prate ih svakodnevni nastupi poznatih estradnih umetnika iz zemlje i inostranstva. Manifestacija traje 5 dana i uključuje različite programe, kao štosu Takmičenje u kuvanju ribljeg paprikaša ,, Zlatni kotlić ,,zatim takmičenje u Sportskom ribolovu ,,Zlatna ribica,, i moto susret- bajkersko veče.Posetioci mogu da uživaju u bogatom kulturno-umetničko i estradnom programu.Ovogodišnja manifestacija je sa veoma atraktivnim sadržajem.

SREDA 02.07.2014.

18,00 čas Bajova bašta Silojevo:
- Takmičenje u hvatanju šarana rukama
19,00 čas Dom kulture
- Film za decu: Kruds
20,00 čas Galerija „Meander":
- PLOVIDBA KROZ ISTORIJU (izložba istorijskih tipova modela brodova na Dunavu)
- Takmičenje u kuvanju ribljeg paprikaša – JUNIORI do 15 godina
20,00 čas Defile mažoretkinja iz Sonte i Radeče iz Slovenije uz pratnju duvačkog orkestra iz Kupusine
20,30 čas Program na Trgu oslobođenja:
- KUD Mažoret Sonta
- KUD Mažoret Radeče, Slovenija
- KPHZ „Šokadija" Sonta
- Grupa: „Dunavski biseri"
- Grupa: " Bitange"
- Grupa:"Bure, Saša, Kalaba i Voja"
22,30 čas Otvaranje „Apatinskih ribarskih večeri":
- Grupa: „Piloti"
- Vatromet
ČETVRTAK 03.07.2014.
18,00 čas Međunarodno putničko pristanište:
- Narodno veslanje „Trka čamaca Apatinaca"
19,00 čas Dom kulture
- Film za decu: Čuvari tajnog kraljevstva
19,00 čas Trg oslobođenja:
- „Pivski maraton"
20,00 čas Trg oslobođenja
- Muzej Dunava: MITSKA BIĆA DUNAVA (radovi učenika OŠ „Žarko Zrenjanin")
20,00 čas Kvalifikacije „Zlatni kotlić 2014"
20,30 čas Program na Trgu oslobođenja:
- KUD „Jožef Atila" Svilojevo
- KUD „Ivo Lola Ribar" Sonta
- Tamburaški orkestar: „Tandora" Sonta
- Grupa: „Magija"
21,00 čas Koncert duhovne muzike u katoličkoj crkvi „Uznesenje Marijino"
- Gradski hor „Jedinstvo"
22,00 čas Grupa: „Leksington"
PETAK 04.07.2014.
18,30 čas "Čika Lovrin memorijal –Debeli i Mršavi"
19,00 čas Dom kulture
- Film za decu: Turbo
20,00 čas Otvoreno prvenstvo u kuvanju ribljeg paprikaša
20,00 čas OŠ „Žarko Žrenjanin" višenamenska sala (svaki dan do 06.07.2014.)
- „III Međunarodna filatelistička izložba i prezentacija presonalizovane poštanske marke povodom 65 godina Ženskog rukometnog kluba Apatin
20,30 čas Program na Trgu oslobođenja
- OKUD „ Dunav" Apatin
- Anastasija i Anđela Vasiljević, Sombor
- KUD „Svetozar Marković" Umka
- Grupa: „LC-BijeloDugme tribute"
- Grupa: „ Des Art Bend"
21,00 čas Plato na kanalu pored "Bele loze" (bajkersko veče)
- Grupa: „ Prljavi Romeo"
- Grupa: „Mogli Bi"
- Grupa: „Epilog (eks Osvajači)"
22,00 čas Grupa: Retro parti bend i Seid Memić Vajta (Gabor Lenđel eks: „Teška industrija")
SUBOTA 05.07.2014.
08,00-13,30 Dunavac kod restorana ,, Plava Ruža,,
- Takmičenje za ,,Zlatnu ribicu,,
08,30 čas Hol OŠ „Žarko Zrenjanin"
- Susret kolekcionara – filatelija, numizmatika, značke, knjige, razglednice, trofejno oružje, medalje
14,00 čas Lovački dom u Kurjačici:
- Revija i takmičenje pasa mešanaca
16,00 čas Takmičenje u kuvanju paprikaša od divljači
- Gost: Ljubiša Ostojić i grupa Krajišnika
13,00-20,00 Banja Junaković
- „VII APA OPEN"-klasični pikado
17,00 čas Defile motorista kroz grad i zadržavanje na Trgu
19,00 čas Dom kulture
- Film za decu: Persi Džekson – more čudovišta
20,00čas Finale „Zlatni kotlić 2014"
20,30 čas Program na Trgu oslobođenja
- KUD Prigrevica
- Etno grupa: „ Lazarice"
- Orijentalni ples „Kašmir"
- Grupa: „Ćuta bend"
22.00 čas Program na Trgu – Topalović Milan – Topalko
21,00 čas Plato na kanalu pored "Bele loze" (bajkersko veče)
- Grupa: „Prototype Uleashed" i „Awaited"
- Grupa: „Krvava Meri"
- Grupa: „Divlje jagode"
NEDELjA 06.07.2014.
05,00 čas „Long Day" Prvo kup takmičenje, golubarski maraton u dužini leta sa golubovima srpskim visokoletačima
11,00 – 14,00 Biciklistička trka „ 9. DUNAVSKI KUP I PRVA LIGA SRBIJE"
19,00 čas Dom kulture
- Film za decu: Avioni
20,30 čas Program na Trgu oslobođenja
- KUD: „ Petefi Šandor" Kupusina
- Ilija Ilić
- Grupa: „GOLD" i Stanko Inđić
22,00 čas Grupa: „Tropiko bend"

Podeli ovu vest

19/12/2013 0 comment

Fascinantni cvet - Srpska ramonda je biljka koja raste Srbiji, uglavnom na istoku i jugoistoku, kao i na planini Kajmačalan čiji je najviši vrh Sveti Ilija (2524 m), na kome je srpska vojska, pod komandom vojvode Živojina Mišića, vodila najžešće borbe tokom stvaranja preduslova za proboj Solunskog fronta, protiv Bugara, u Prvom svetskom ratu. ...

11/11/2021 0 comment

11. novembra, u Republici Srbiji se obeležava državni praznik, dan kada su, 1918. godine, u železničkom vagonu u Kompijenu, sile Antante potpisale ...

23/11/2021 0 comment

Manastir Grgeteg se nalazi na južnom obronku Fruške gore u neposrednoj blizini naselja Grgeteg bivšeg manastirskog prnjavora. Manastir Grgeteg sa ...

22/11/2021 0 comment

Projekcijom filma "Sjećaš li se Doli Bel", povodom 40 godina od premijere ovog ostvarenja,  u Jugoslovenskoj kinoteci u Beogradu počela ...

01/12/2021 0 comment

Sjeničko-peštersko ćilimarstvo je veština izrade ćilima karakteristična za prostor jugozapadne Srbije, odnosno opštine Sjenicu, Tutin, Prijepolje, ...

O Portalu

Portal koji promoviše Srbiju i njene vrednosti. Sve na jednom mestu, priča o Srbiji koju volimo, njenoj tradiciji, lepotama, ljudima i događajima.

Najnovije vesti