Srbija trijumfovala u poslednjoj sekundi za četvrtfinale SP!

Srpske rukometašice su hrabro i borbeno večeras u Beogradskoj ARENI u nastavku SP savladale reprezentaciju Južne Koreje u osmini finala i to golom Jelene Erić u poslednjoj sekundi.

Naše reprezentativke su dominirale terenom svih 60 minuta, protivnik je izjednačio tek u 57.minutu pri rezultatu 25:25, ali Jelenina ruka nije zadrhtala i donela je pobedu za Srbiju i plasman u četvrtfinale.

I na ovoj utakmici Andrea Lekić sa osam golova bila je najefikasnija u našem timu, a Jelena Popović i Sanja Damnjanović postigle su po šest.Protivnik našoj reprezentaciji u sredu, 18.decembra u četvrtfinalu je Norveška.