fbpx

Novak Đoković: Drago mi je što sam pobedio!

Novak Đoković: Drago mi je što sam pobedio!

Prvi teniser sveta Novak Đoković ocenio je meč za plasman u četvrtfinale Monte Karla protiv Huana Monaka kao veoma težak.

"Ovo je bio još jedan težak meč za mene. Svakim danom pokušavam da dovedem stvari na svoje mesto i nadam se da ću, kako turnir odmiče, da budem sve uspešniji", rekao je Đoković koji je posle preokreta savladao Monaka rezultatom 2:1 u setovima
Najbolji srpski teniser je dodao da nije znao šta može da očekuje u današnjem meču.

"Zaista mi je drago što sam pobedio", ocenio je Đoković, koji će u borbi za mesto u polufinalu igrati protiv pobednika meča u kojem igraju Argentinac Huan Martin del Potro i Finac Jarko Nieminen.

Podeli ovu vest

22/06/2026 0 comment

Zlatibor i ovog leta postaje mesto najlepših uspomena, jer će u periodu od 18. jula do 29. avgusta 2026. godine na ovoj planini biti održan Dečiji letnji festival, manifestacija namenjena najmlađim posetiocima Zlatibora koja donosi mnoštvo zabave, kreativnosti, igre i druženja tokom letnjeg raspusta. Mala bina pored Kraljeve česme u centru ...

O Portalu

Portal koji promoviše Srbiju i njene vrednosti. Sve na jednom mestu, priča o Srbiji koju volimo, njenoj tradiciji, lepotama, ljudima i događajima.

Najnovije vesti